Kartki elektroniczne na Dzień Ojca

Aby sprawić Tacie miłą niespodziankę w dniu jego święta można wysłać mu kartkę elektroniczną. Nie wymaga to wielkiego zachodu a może sprawić mu dużą przyjemność.

Wybór różnych ekartek z okazji Dnia Ojca jest naprawdę ogromny. W Internecie istnieje wiele serwisów oferujących kartki online na wszelkie okazje, a w każdym z tych serwisów jest wiele kartek do wyboru. Żeby znaleźć coś najbardziej odpowiedniego dla Taty trzeba więc spędzić trochę czasu przed komputerem i przejrzeć jakie są propozycje. Na pewno ciekawym pomysłem są flash kartki, czyli rodzaj krótkich filmików animowanych. Jeżeli Ojciec ma duże poczucie humoru warto znaleźć coś dowcipnego. Na przykład filmik o Tacie jako Supermanie. Zresztą pomysły są naprawdę różne. Na przykład niektóre ekartki zawierają zabawne wierszyki dla Taty.

W jaki sposób wysłać wybraną kartkę elektroniczną? Trzeba nacisnąć opcję potwierdzającą wybór danej kartki. Pojawi się kilka pól do wypełnienia. Będzie trzeba wpisać imię i adres e-mail odbiorcy, podobne dane nadawcy oraz treść życzeń dla Taty. Dostanie on maila z linkiem do kartki dla niego. Jest to o wiele szybszy i łatwiejszy sposób niż przesyłanie kartki z życzeniami pocztą. Nie trzeba wybierać pocztówki, stać w kolejce po znaczek i ma się pewność, że życzenia dotrą dokładnie 23 czerwca. To bardzo dobre rozwiązanie jeśli mieszka się daleko od rodziców i nie można odwiedzić Ojca w dniu jego święta. Natomiast taką niespodziankę można mu sprawić nawet jeśli widuje się go na co dzień. Na pewno jeśli dostanie ekartkę będąc na przykład w pracy będzie miał znacznie przyjemniejszy dzień już od rana. Poza tym przypomną mu się czasy, kiedy dostawał od dzieci ręcznie zrobione laurki na Dzień Taty. One też zawsze wywoływały uśmiech na twarzy i powodowały pewne wzruszenie. Każdy rodzic wyjątkowo docenia wszelkie tego typu gesty swoich dzieci.